Konkurs za demonstratora na Katedri za softversko inženjerstvo

Fakultet organizacionih nauka je raspisao konkurs za izbor 1 saradnika van radnog odnosa – demonstratora, na određeno vreme, u toku školske 2015/16 godine za užu naučnu oblast Softversko inženjerstvo, počev od 15.10.2015. do 15.07.2016. godine. Na konkurs se mogu prijaviti svi studenti osnovnih ili master akademskih studija Fakulteta organizacionih nauka koji su na studijama prvog stepena ostvarili najmanje 120 ESP bodova sa ukupnom prosečnom ocenom ne manjom od 8, koji su u prethodnom školovanju u svakoj školskoj godini stekli najmanje 60 ESP bodova i imaju najmanje ocenu 9 iz predmeta Principi prograiranja (sada Programiranje 2) na II godini osnovnih studija.

Zainteresovani kandidati treba da prilože:

• prijavu
  • biografiju
  • uverenje o studiranju
  • uverenje o položenim ispitima

A studenti master akademskih studija:

• diplomu osnovnih studija
  • uverenje o položenim ispitima
  • potvrdu o upisanim master akademskim studijama

Konkurs je otvoren 7 dana od dana objavljivanja na internet stranici Fakulteta i oglasnim tablama Fakulteta. Ceo tekst konkursa možete pogledati ovde.