Rezultati ispita iz Inteligentnih sistema u novembarsko-decembarskom roku

Rezultate ispita is Inteligentnih sistema, održanog u septembarskom ispitnom roku, možete pogledati na ovom linku.

Uvid u radove u zavisnosti od zadataka će se vršiti u sledećim terminima (ova informacija će biti ažurirana u toku dana):

R zadatak, Vladan Devedžić, ponedeljak, 02.12.2019., u 14:15h, kabinet C302, za sledeće studente:
Djokic Marija, Jankovic Milica, Kalajdzic Miro, Kovacevic Tamara, Mazibrada Izidora, Nedeljkovic Mina, Popovic Ana, Radoman Marija, Stanojcic Luka, Stojceva Simona, Tomic Tamara, Zivkovic Tamara

R zadatak, Jelena Jovanović, četvrtak, 05.12.2019., u 15h, kabinet C302, za sledeće studente:
Djurdjevic Aleksandar, Jeremic Djordje, Nedeljkovic Uros, Vasiljevic Bojana, Vranes Nikola, Golubovic Rados, Milinkovic Milica, Milutinovic Marija, Nikolic Sara

R zadatak, Nikola Milikić, četvrtak, 05.12.2019., u 15h, kabinet 305, za sledeće studente:
Cvetković Ana, Gligorijević Aleksandra, Golubović Ana, Jovanović Boris, Milić Ivana, Marinković Stefan, Mlađenović Nemanja, Pavlović Jovana, Vranešević Marko, Vučić Sara, Šehović Katarina,

Zadatak iz Neuronskih mreza, Zoran Ševarac, četvrtak, 05.12.2019., u 16:30h, kabinet 305

Upis ocene će se obavljati u terminu konsultacija bilo koga od sledećih nastavnika: Vladan Devedžić, Jelena Jovanović, Bojan Tomić i Zoran Ševarac. Upis ocene nije obavezan, ocene će svakako biti zavedene u sistemu Studentskog servisa.