Rezultati kolokvijuma iz Inteligentnih sistema

Rezultati kolokvijuma iz Inteligentnih sistema, održanog 14.01.2016., mogu se preuzeti ovde.

Uvid u radove, kao i izbor tema za projektne zadatke za studente koji su se kvalifikovali ili su se uslovno kvalifikovali za polaganje ispita kroz izradu projektnog rada biće održani u sredu, 20.01.2016., u 13h, u kabinetu 305.

Teme za projekte zadatke raspoložive su na ovoj stranici sajta predmeta. Studenti koji su stekli uslov za polaganje ispita preko projekta bi trebalo da se upoznaju sa ovim temama, i izaberu temu koju bi radili (plus 1-2 ‘rezervne’ za slučaj da neko već izabere temu za koju su se bili opredelili). Izabrana tema/teme se prijavljuju u gore navedenom terminu (ne putem email-a).

Kao što je bilo najavljeno u obaveštenju koje se odnosilo na prijavu za kolokvijum, studenti koji su se prijavili a nisu izašli na kolokvijum, niti su se javili nekom od nastavnika da neće izaći, dobiće negativne poene u prvom narednom ispitnom roku na koji budu izašli.