Spisak termina za polaganje trećeg kolokvijuma iz Programiranja 2 (Principa programiranja)

Treći kolokvijum iz Programiranja 2 (Principa programiranja prema starom programu) će biti održan 13.1.2016. prema izmenjenom rasporedu u TRI termina (10h, 12:30 i 15:30h). Izmenjeni spisak svih studenata i termina u kojima treba da polažu kolokvijum se može videti ovde: Objedinjeni spisak za polaganje trećeg kolokvijuma

Studenti treba da dođu desetak minuta pre početka njihovog termina za kolokvijum i to ispred učionice 005, odakle će biti raspoređeni u učionice u kojima će polagati kolokvijum.

Ukoliko se neko od studenata eventualno ne nalazi na spisku, potrebno je da, dođe u terminu koji bi odgovarao prema prezimenu u okviru izmenjenog spiska.

Zbog ograničenosti u broju računara u okviru sala RC, bitno je da se studenti striktno pridržavaju ovog spiska i termina polaganja.