Dodatni termin za kvalifikacioni test iz Inteligentnih sistema

Dodatni kvalifikacioni test iz predmeta Inteligentni sistemi će biti održan u februarskom ispitnom roku 14.02.2017. godine u 9h. Podsećamo da kvalifikacioni test omogućava polaganje ispita izradom projektnog rada i potencijalno dobijanje ocene 9 ili 10 iz ovog predmeta. Za više detalja o ovom načinu polaganja ispita, pročitajte sekciju O predmetu.

Prijava za polaganje kvalifikacionog testa je obavezna putem forme za prijavu.

Rok za prijavu je 12.02.2017. do 23:59h. Ukoliko se student prijavi zakvalifikacioni test, a naknadno utvrdi da nije u mogućnosti da izađe na isti, potrebno je da javi nekom od predmetnih nastavnika.

NAPOMENA: Neće biti naknadnih termina za polaganje kvalifikacionog testa u ovoj školskoj godini. Studenti koji su se prijavili za polaganje testa, a ne izađu i nisu se javili nastavnicima da neće izaći, dobiće negativne poene u prvom narednom ispitnom roku na koji izađu.