Parcijalni rezultati ispita iz Inteligentnih sistema, junski rok

Parcijalni rezultati ispita iz Inteligentnih sistema, održanog 23.06.2022., su raspoloživi ovde.

Rezultati se odnose samo na zadatak Mašinsko učenje u R-u i samo na studente koji su ispit polagali u terminu od 13h u salama 020, 004, ili 111 (bez obzira na salu u koju su originalno bili raspoređeni). Uvid u radove samo za taj zadatak i za te studente biće održan u petak, 01.07.2022., kancelarija C302, prema sledećem rasporedu:

• 12h – studenti koji su ispit polagali od 13h u sali 020
  • 13h – studenti koji su ispit polagali od 13h u sali 004
  • 14h – studenti koji su ispit polagali od 13h u sali 111

Napomene:

• Neće biti naknadnih / dodatnih termina uvida u radove (za grupu studenata na koje se ovo obaveštenje odnosi).
  • Za eventualna pitanja u vezi ovog dela rezultata, javiti se Jeleni Jovanović mejlom ili preko Teams-a. Ovo se ne odnosi na pitanja tipa “gde sam pogrešio / pogrešila na kolokvijumu”; za takva pitanja je potrebno doći na uvid u radove. Na pitanja tipa “kad će biti objavljeni rezultati za ostale sale”, ne znam odgovor.