Prijava za kolokvijum/ispit iz Programiranja 2 u januarskom roku – formular

U produžetku je dat link ka formularu za prijavu kolokvijuma/ispita za januarski rok iz Programiranja 2:

Formular za prijavu

Popunjavanje ovog formulara je OBAVEZNO ZA SVE STUDENTE koji žele da polažu P2 u januarskom roku (kolokvijum, ispit ili oba), čak iako su već prijavili ispit preko e-student aplikacije.

Studenti koji su već izašli na kolokvijum mogu jedino da odaberu opciju da polažu samo ispit. Takođe, molimo studente da odaberu opciju za koju su apsolutno sigurni (kolokvijum, ispit ili oba), jer naknadne izmene neće biti moguće.

Prijave su otvorene do nedelje 24.1.2021. do 23:59:59.

Molba je da se prijave za izlazak na kolokvijum, ispit ili oba samo oni studenti koji će stvarno izaći.

Ko se ne prijavi za polaganje preko ovog formulara, neće moći da izađe na isti u januarskom roku zbog posebnih mera u vezi sa epidemijom koje se moraju ispoštovati.

Hvala na razumevanju