Rezultati ispita iz Programiranja 2 u februarskom roku

Objavljeni su rezultati ispita iz Programiranja 2, održanog u februarskom ispitnom roku i objedinjeni sa poenima iz predispitnih obaveza. Rezultati sa predlozima ocena su dostupni ovde:

Uvid u radove će se obaviti u sledećim terminima:

• Za studente koji su radili ispit u sali 006 u sredu 12.2.2020. u 13:30 časova (kancelarija C302),
  • Za studente koji su radili ispit u sali 004 i radili zadatak 3 (Muzicar) u sredu 12.2.2020. u 13:30 časova (kancelarija C302),
  • Za sve ostale studente u sreda 13:30 časova (kancelarija C305)

Ukoliko neko od studenata ne želi da mu se ocena sa ispita zavede u ispitnoj dokumentaciji (nije zadovoljan/zadovoljna ocenom i želi da ponovo polaže u nekom narednom roku), potrebno je da dođe u bilo kom od navedenih termina uvida u radove i to lično potvrdi nekom od nastavnika.

Upis ocene u indeks je moguć u terminima konsultacija bilo kog od nastavnika na predmetu nakon početka letnjeg semestra. Upis ocena u indeks nije obavezan i nije obavezno lično prisustvo studenta. Detaljnije o upisu ocene u indeks pročitajte ovde.

Hvala unapred.