Rezultati ispita iz Programiranja 2 u januarskom roku

Objavljeni su rezultati ispita iz Programiranja 2, održanog u januarskom ispitnom roku i objedinjeni sa rezultatima studenata koji su ispit položili preko kolokvijuma. Rezultati su dostupni ovde:

Uvid u radove će se obaviti u četvrtak (31.01.2019.) u sledećim terminima:

• Za salu 004 u 19h, u kancelariji C302,
  • Za salu 005 u 12h, u kancelariji C302,
  • Za salu 006 u 12h, u kancelariji C302,
  • Za salu 109 u 12h, u kancelariji 305,
  • Za salu 111 u 12h, u kancelariji 305.

Ukoliko neko od studenata ne želi da mu se ocena sa ispita zavede u ispitnoj dokumentaciji (nije zadovoljan/zadovoljna ocenom i radije bi da se upiše ocena 5), potrebno je da dođe u bilo kom od navedenih termina uvida u radove i to lično potvrdi nekom od nastavnika.

Upis ocene u indeks je moguć u terminima konsultacija bilo kog od nastavnika na predmetu, osim Nikole Milikića, nakon početka letnjeg semestra. Upis ocena u indeks nije obavezan i nije obavezno lično prisustvo studenta. Detaljnije o upisu ocene u indeks pročitajte ovde.