Rezultati ispita iz Inteligentnih sistema u junskom roku i ocene sa kolokvijuma

Rezultate ispita is Inteligentnih sistema, rađenog u junskom ispitnom roku, možete pogledati ovde. Ovaj spisak sadrži i ocene sa kolokvijuma za studente koji su dobili prolaznu ocenu.

Uvid u radove će biti održan u utorak 25.06.2019. u 14h prema sledećem rasporedu:

• Za zadatak iz R-a:
    • Studenti koji su polagali u salama 004, 111 ili C001, zadatak Stabla odlučivanja, u kabinetu C302 kod prof. Vladana Devedžića;
    • Studenti koji su polagali u salama 111 ili C002, zadatak Naivni Bajes, u kabinetu C302 kod prof. Dragana Djurića;
    • Studenti koji su polagali u salama 004 ili C001, zadatak Naivni Bajes, kao i studenti koji su polagali u sali C002, zadatak Stabla odlučivanja, u kabinetu 305 kod Nikole Milikića;
  • Za zadatak iz Neuronskih mreža u kabinetu 305 kod prof. Zorana Ševarca;
  • Za zadatak iz Ekspertnih sistema u kabinetu 305 kod prof. Bojana Tomića.

Napomena: Usled potencijalnih obaveza, postoji mogućnost pomeranja uvida u radove kod prof. Vladana Devedžića na 16h. Ukoliko dođe do pomeranja termina uvida, biće blagovremeno okačena vest na sajtu predmeta o tome.