Parcijalni rezultati kolokvijuma iz IS (D403, D404, D405), 9h

Pozdrav svima,

Parcijalni rezultati kolokvijuma iz Inteligentnih sistema, održanog 09.06.2023., raspoloživi su ovde. Iako su u ovom PDF-u navedeni i svi dosada pregledani rezultati, ova poruka se odnosi samo na studentekoji su kolokvijum polagali u terminu od 9h u salama D403, D404, i D405.

Uvid u radove samo za te studente biće održan u ponedeljak, 19.06.2023., kancelarija 402 (nova zgrada, poslednji sprat, levo od lifta), u 18:30.

Napomena: Ukoliko u spisku stoji da ste dobili 0 poena, a ocekivali ste znacajno vise jer ste napisali puno koda, molim vas ponovo pogledajte napomenu “Greske koje se ocenjuju sa 0 bodova” na sajtu predmeta (http://ai.fon.bg.ac.rs/osnovne/inteligentni-sistemi/o-predmetu/). Gotovo sigurno je razlog za to sto ste ukljucili restaurant varijablu u model (barem 20 studenata je to uradilo) ili ste izbacivali numericke varijable zato sto imaju veliki broj razlicitih vrednosti. Nazalost, radovi koji sadrze neku od navedenih gresaka ne mogu dobiti vise od 0 poena.